| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Cam in cat timp ajunge un colet trimis prin fan courier, avand in vedere ca distanta este Brasov-Slatina? Va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui sa ajunga in ziua urmatoare celei in care a fost predat. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

2 zile big grin

| Carrie a răspuns:

Si mie mi-a trimis matusa mea ceva prin Fan Courier, ea fiind in Bucuresti, iar eu in Sfantu Gheorghe.Chiar in ziua urmatoare am primit coletul. happy

| pitbull60 a răspuns:

Curierul,oriunde in tara distribuie pachetul in 24h.indiferent de localitate, oras, judet.in decurs de 24h, vei avea coletul.