| keepcalm1232 a întrebat:

Salut, am o problema am card dar la banca italiana adica l-am facut cand eram in Italia imi spuneti va rog cum pot afla cati bani am pe el deoarece la bancomat nu pot verifica (soldul). Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti verifica de cat daca banca respectiva are o sucursala in Romania. Era bine daca spuneai si numele. Poate are in Bucuresti. Poti, de asemenea, sa suni la ei in Italia si sa explici situatia.

1 răspuns:
| MoshEne a răspuns:

Simplu. Suni la banca respectiva, le dai numarul de cont si iti spun ei cati bani ai. Sau daca ai activat serviciul home banking poti verifica pe internet