| Syde a întrebat:

Am un cont paysafe iar pe el am 200 lei. Ce as putea plati cu el? Sau unde? Gen sa-mi iau haine, sa platesc facturi sau etc si cum as putea plati? Doar sa introduc contul si parola de la cont undeva?

2 răspunsuri:
| giliman a răspuns:

Din cate stiu poti plati facturi. Iar asta cu jocurile doar daca te intereseaza.

| MissAnne a răspuns:

Din cate stiu eu, poti folosi PaySafeCard pentru ati cumpara jocuri de pe internet. Am cautat pe unele siteuri si nu merge