| LoveHHHHH a întrebat:

Din greseala am activat o extraoptiune de 2 euro credit la cartela Vodafone. Exista vreo posibilitate sa renunt la ea(nu am folosit nimic) si sa-mi primesc cei 2 euro credit inapoi, ca mai apoi sa bag una de 5 euro?(mai am 3 euro ramasi).

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca zici ca nu ai chetuit nimic cred ca poti face ceva, dar nu stiu exact ce trebuie sa faci. Suna si tu la relatii cu clientii vezi ce iti zic ei.

| Adbbmsh a răspuns:

Nu ii mai poti recupera. Contul tau a fost debitat, ramai doar cu cei 3 euro. Imi pare rau.

| Lalapapacicic a răspuns:

Nu cred, dar suna la relatii cu clientii sau la un centru Vodafone pentru a remedia situatia