| DjFelix a întrebat:

Are cineva idee daca exista o facultate in Bucuresti cu invatamant la distanta (id), iar profilul acesteia sa fie Administrarea Afacerilor?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista, dar nu stiu cum se numeste, este pe langa Palitehnica.

| Sandu_Anca_1988 a răspuns:

Este Academia de Stiinte Economice,Universitatea Hyperion,Universitatea Nicolae Titulescu, Universitatea Titu Maiorescu, Universitatea Politehnica Bucuresti, Universitatea Media, Universitatea Ecologica etc.