| nelyly a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti un joc prin care poti castiga bani reali. Vreau sa imi ocup timpul liber,spre exemplu vineri dupa amiaza si sambata,facnd ceea ce imi place. Jucandu-ma. Orice gen de jocuri, mai putin strategie. Astept pareri. Si pentru cei care vor sa imi rapunda cu "folosesc site-ul de 60 de zile si am 100 de euro",nu va mai irositi timpul.... Deci,in concluzie, astept raspunsurile voastre. Promit funda celui mai bun.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce simplu ar fi sa faci asa banii. Sa iti spunem o veste banii, se castiga muncind nu jucandu te