| ForteGames a întrebat:

Cine imi da o idee fie de afacere fie orice altceva din care se poate castiga bani in timpul liber! Astept raspunsurile voastre! Daca ati facut bani intr-adevar vreau si niste dovezi, dar va rog nu folositi bani din click si alte prostii de genul acesta pentru ca nu cred! Va multumesc mult.

12 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna:*

la avon se fac bani, pe langa asta primesti mereu mereu cadouri de la ei pe care le poti vinde

si sunt multe alte chestiiwinking

iti pot da mai multe detalii, DOVEZI si te pot inscrie eu daca vrei
da-mi add bia_coolgirl94

te astept:*

| Ana_6561 a răspuns:

Iti faci cont dai clickuri pe reclame si faci bani http://www.cashium.net/? rid=sugarcube.

| adrianbreje a răspuns:

Poti incerca in timpul liber o afacere pe internet. Arunca o privire pe site-ul meu http://afaceripeinternet.com pentru a vedea o afacere care functioneaza si efectueaza si platile. Nu sunt bani din click, nici mlm. E vorba de vanzari pe internet, vanzarea serviciilor de hosting, marketing prin afiliere.
Este o afacere, deci necesita si investitii de bani, nu doar timp si munca.

| oriflame_9415 a răspuns:

Oriflame pentru detalii oriflame_mehedinti@yahoo.com
www.oriflamecosmeticsmehedinti.webgarden.ro

| cornel a răspuns:

La avon

| mwmile a răspuns:

Daca stii poker poti sa faci bani usor fara sa bagi nici un ban. Intra pe http://bonu stiu.webs.com/ si vezi acolo cum poti sa iei 1000$. Eu am facut 1254$ pana acum, insa au trecut 2 luni de atunci...nu e simplu, dar cu dedicatie poti ajunge la o suma moderata pe luna

| riana36blue a răspuns:

Life care. daca vrei detalii, trimite-mi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agentie Babysitter : "Supravegherea scolarilor dupa ore
Nr.revista: 194 / Septembrie / 2009
Vizualizari articol: 169521

In principiu, aceasta activitate are destul de multe lucruri in comun cu baby-sitting-ul (supravegherea copiilor mici), doar ca in acest caz varsta "subiectilor" este mai mare: 7-10 ani.

Piata afacerii este asigurata de faptul ca sunt multe familii, in special de intelectuali, in care ambii parinti lucreaza si inca la un nivel care necesita un grad inalt de implicare; asta se traduce printr-un program de lucru de dimineata pana seara si, in aceste conditii, cine se mai ocupa de odraslele lor, aflate in clasele scolii primare?

Un copil, la o asemenea varsta, este o sursa inepuizabila de probleme, incepand cu cele legate de interesul scazut pentru invatatura si terminand cu riscul de a umbla singur la aragaz, la prize etc. Ca urmare, o solutie trebuie gasita si aceasta este oferita de o agentie care presteaza servicii de supraveghere a scolarilor.

O asemenea agentie intermediaza de fapt contactul intre respectivele familii si persoane care au si timp, dar si calitatile necesare pentru a avea grija de micii "clienti". Asemenea persoane sunt, in general, intelectuali care au iesit la pensie. Ele sunt persoanele cele mai potrivite, deoarece timp disponibil au destul, pot sa-i ajute pe copii la lectii fara sa fie pusi in incurcatura de vreo intrebare din partea acestora si, in plus, au o "carte de vizita" care ii recomanda ca oameni de incredere.
mobila

De remarcat ca familiile care apeleaza la asemenea servicii au un venit cu mult peste medie si sunt dispuse sa plateasca sume importante pentru a-si sti copiii pe maini bune. Si, in consecinta, si veniturile agentiei (provenite din comisioanele incasate din salariul supraveghetorului) pot fi consistente." Sursa Internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.anno1777.com/index.php?i=48839 incearca ca castigi bine

| ForteGames explică:

Alte propuneri? Daca se poate sa fi in timpul liber, mentionez timp liber dupa masa de la 4 pm la 10-11 pm + sambata duminica liber! As vrea ceva in domeniul internetului ce imi sugerati!?

| raissa a răspuns:

Te astept pe id de mess produse_de_vanzare sa fii colaboratoarea mea la o afacere online.am accesorii hainute si nu numai. te invat eu tot ce trebuie sa faci. tu trebuie doar sa stai pe net in fata calculatorului si cam atat.pentru detalii vorbim pe mess pup

| L0V3pink a răspuns:

Salut! pai poti castiga bani jucand carti cu prietenii...happy, sau vinzi obiecte nefolositoare. sper ca ti'am fost de ajutorhappy