| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa comanzi de pe olx 2 lucruri de la utilizatori diferiti si sa vina amandoua odata prin posta?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa vina amandoua in acelasi colet, daca te refereai la asta, e imposibil. Se poate, in schimb, ca datele in care ajung pachetele la posta sa coincida.

| CuriousStuff a răspuns:

Exista sansa sa vina cam in acelasi timp, dar nu e garantat. Cel mai sigur o sa vina in 2 zile diferite, depinde cand pun acei oameni coletele la posta, sau daca le trimit prin curier vin mult mai repede.

| danutzu96 a răspuns:

Este posibil dar o sa vina in colete diferite si platesti separat pentru fiecare. Sansele sunt mici sa vina in acelasi timp doar daca dupa venirea primului astepti sa vina si al-2-lea si le ridici in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci daca voi comanda 2 lucruri de la utilizatori diferiti si platesc la posta cand ajung amandoua, nu va fi nevoie sa platesc transportul pentru fiecare separat?

| IoanaaaaaaaaASDF a răspuns:

Daca iti trimite ramburs, prin posta e posibil sa vina in aceeasi zi coletele, dar in acelasi colet nu.
vei avea 2 colete. = 20 lei transportul.
sa te bucuri de ce ti-ai comandat; 3

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

DA