| darts01 a întrebat:

Terminand ASE-ul la administratie si management public iesi ceva cu un salariu bun, gen 4000 de lei pe luna?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai relatii banii astia ai sa ii iei in 3 luni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Terminand ASE ul primesti o foaie de hartie si cam atat. Depinde doar de tine, de cunostintele pe care le ai acumulat si de vointa ta de a iti face un viitor ce loc de munca iti gasesti

| Scorpiel a răspuns:

Iesi, doar cu conditia sa ai pe cineva care sa te traga pe un post cheie, daca nu sa zici merci daca iesi pe 1000 lei intr-un hipermarket.