| Tolea a întrebat:

Ajutati-mi plizzz.Argumentati afirmatiile:

cartea este un obiect de arta; cartea este o marfa; cartea este un mijloc de comunicare; cartea este un instrument de lucru; cartea este gindire conservata;

Ce tipuri de carti se potrivesc fiecareia dintre afirmatiile da mai sus.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs