| bogdan1011 a întrebat:

Am de facut pe maine la desen o reclama daca ati putea sa ma ajutati cu o idee sau poate un link ar fi foarte bine.

Răspuns Câştigător
| alexgogo a răspuns:

Reclama la ce anume? deseneaza si tu o sigla frumoasa.

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Pfff probabil că n-o să citeşti răsppunsul pentru că ţi-e lene să dai click pe "Utilizator suspendat". Ideea e că trebuie să te gândeşti mai întâi la ce faci reclama. Uită-te în jurul tău, găseşte un obiect care îţi atrage atenţia etc. Hai să luăm ca exemplu o sticlă de apă minerală, da? Gândeşte-te în ce condiţii n-ai putea să trăieşti fără chestia aia, apoi fă din ţânţar armăsar. Mai e şi trucul cu obiectele mărite, care au fost făcute special să arate bine pentru reclame chiar dacă nu seamănă deloc cu ce sunt în realitate... ca hamburgerii de la McDonalds, lol. Foloseşte-l şi p-ăsta la maxim, profită de detalii, culori etc. Fă oamenii să-şi dorească acel lucru, să creadă că viaţa e imposibilă fără el. Pune-te în locul lor, pe tine ce te-ar convinge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaaai.nu stiu' o reclama la un film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cerculet.com/u.php?user=hamzaboy

Răspuns utilizator avertizat