| pinky_2290 a întrebat:

Am de facut un desen cu un oras imaginar. Imi poate da cineva o idee ce anume as putea desena?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, ai putea desena... un oraş imaginar?
Fă ceva futurist, cu nişte clădiri ciudate, autostrăzi suspendate şi alte lucruri de genul, sau poţi face un oraş de vis, undeva într-un paradis. happy

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Iti poti imagina cum ar arata un oras dupa un cutremur si in acelasi timp o inundatie? Dar daca mai pui si un vulcan care a inceput sa erupa iar toata lava curge prin oras Lumea disperata cauta sa se salveze mergand cit mai sus posibil pentru a nu fi luati de ape noroi mal etc Nu este frumos dar desenul fiind desenat si colorat cred ca va vi tare si este si la zi cu moda Tot timpul altceva nu auzim Succes Pa

| yanny`s a răspuns:

Oras imaginarthinking poti desena o strada lunga, cu nave spatialelaughing

si cu oameni roboti, ce zboara:*

| Adina a răspuns:

Deseneaza ceva roboti`thinking

Soare negruthinking

Nori cenusii...

sa para o lume poluata rolling eyescum va ajunge si terraoh go on

| •·.·Glam·.·Girl·.·• a răspuns:

Pe mine ma duce gandul la un oras al viitorului sau poate un oras foarte colorat cu ursuletzi si bombonele, nu prea ma idei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da