| Cetateanulturmentat a întrebat:

Am o curiozitate... as vrea sa citesc Fratii jderi de Mihail Sadoveanu dar nu ma pot concentra pe ea.Imi puteti gasi sau creea un rezumat incluzand detaliile importante?
P. S.tonguereferabil link.
P.S.2:FUNDA!

4 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Trebuie sa scapi medical de deficitul de atentie, nu sa gasesti un rezumat.

| Cocoa a răspuns:

laughingEu sunt profesoara de limba romana si nu am reusit sa duc la capat ''Fratii Jderi''...nu mi-a placut si pacebig grin

| Cetateanulturmentat explică:

Crede-ma pot citi ce vrei tu dar la Fratii Jderi si La Medeleni nu pot sa intorc pagina.
@Silencer