| teutzykapiki a întrebat:

pe scribd. nu merge sa citesc volumele. desi pot citi 1+3. dar 2 mai exact II-Izvorul alb (fratii jderi ) de mihail sadoveanu. nu stiu unde il pot. gasi. ma puteti ajuta voi pentru a gasi sa citesc online? plsss. e urgent!

3 răspunsuri:
| Adda97 a răspuns:

Daca vrei imi, dai link-ul respectiv de pe scribd, eu ti le descarc si ti le trimit pe adresa ta de e-mail.
Imi poti trimite adresa ta de e-mail prin mesaj privat, daca vrei happy

| teutzykapiki explică:

Ai primit mesajul?