| verbatim082 a întrebat:

Am o intrebare pe care o adresez in special celor ca re sunt din Arad. As vrea sa ma inscriu le Scoala Populara de Arte sectia fotografie, dar nu stiu cum si cand se fac inscrieri, iar pe net nu am gasit nici o informatie care sa ma ajute. Stie cine ceva detalii referitor la asta?

3 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Salut.tocmai m-am mutat in arad nu prea stiu multe despre licee... dar parerea mea e ca ar trebui sa te duci acolo si sa intrebi ce si cum pentru niste informatii corecte.

| JuLien a răspuns:

Salut.tocmai m-am mutat in arad.nu prea stiu multe despre licee... dar parere mea e ca ar trebui sa te duci acolo si sa intrebi pe cineva care potate sa iti dea niste informatii precise.big grin

| Peto a răspuns:

Ai dat probele? happy