| adyth a întrebat:

Buna ziua tuturor happy
Daca se afla printre noi, cineva care a urmat cursuri de arta si fotografie... si are timp sa converseze si cu mine..as dori mai multe detalii despre asta! As vrea si eu..desi tin sa mentionez ca nu urmez o scoala de arte big grin sunt la filologie..am sanse sa ma inscriu la o facultate dintr'asta? Ca nu stiu prea multe sad
Care sunt cerintele si etc.
Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Trebuie sa dai examen de specialitate la institutul de arta. eu am urmat cursuri de arta. ce anume te intereseaza?

| flowerd a răspuns:

Salut, cred ca suntem cam in aceeasi oala, cum s-ar spune. Da, ai admitere din portret -bust 70cm/50cm, plus proba practica care consta in fotografierea pe loc cu un aparat inmanat de cei de-acolo in momentul probei, ai dreptul la o singura poza...Cam atat happy ...nu trebuie sa fi urmat o scoala de arte asta in cazul in cae te descurci la portret tongue in caz contrar te poti pregati.Totul e posibil, trebuie doar sa vrei :*

| pisika a răspuns:

Iti dau eu mai multe detalii prin PM happy
frumoasa alegerewinking

| pisika a răspuns:

* Am uitat sa iti spun ca urmat si eu un astfel de curs si nu conteaza ce studii ai.
happy

| FotografBucuresti a răspuns:

Cursuri de fotografie online sau ca sa fiu mai exact este un
Curs de fotografie gratuit oferit de fotograful din Bucuresti Seremi

Il puteti acesa aici
http://www.seremi-studio.com/blog_de_fotografie/curs-de-fotografie-gratuit

Cursul are o durata de peste 2 luni si promite sa va treaca de la amatorii care fac POZE la fotografii care fac FOTOGRAFII :)

Sper sa iti fie de folos