| elena_6631 a întrebat:

Am un blog de jumatate de an, si am cam ramas in pana de idei. daca aveti bloguri, dati-mile si mie sa ma mai documentez, spuneti si subiecte daca vreti. http://blagairina.wordpress.com poate va intereseaza

10 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Mai multa atentie la gramatica (de pilda ai o postare intitulata "barbati astia" in loc de "barbatii astia"). subiecte se pot gasi destule, trebuie doar sa-ti stabilesti niste arii tematice despre care vrei sa scrii (carti, filme, muzica, calatorii, societate, sport etc)

| mami a răspuns:

Nu ai povestit nimic despre Sapanta
trebuia sa fotografiezi o multime de cruci in cimitirul vesel si sa le postezi
si atentie la gramatica sa nu iti fie de bucluc la bac

| videoblog a răspuns:

Incearca sa vezi ce scriu ceilalti pe http://www.bagamare.ro/

| rvr a răspuns:

Hey cred ca ii cam pikticos blogul tau dai mai mutla culoare a fie mai vesel niste subiecte pentru fete baieti furmusete niste poze colorate care sa atrag priviri la tine sunt cam cenusi deci asta e parerea mea

| Mara_1046 a răspuns:

Poti sa te inspiri din blogul lui Mihai Bendeac. Unele idei ale lui sunt destul de tari. Sfat: vezi articolul cu Leapsa. Mi s-a parut foarte interesant.

| stillhartu a răspuns:

Am citit majoritatea posturilor. E usor pueril blogul. E un jurnal public. Oamenii n-au nevoie de asa ceva. Nu ma intereseaza ce ai facut tu azi si ce suc ai baut. Oamenii prind la chestii cu adevarat interasante. Dat fiind faptul ca nu te cunoaste toate lumea, nu e curioasa sa stie la ce ora te-ai trezit etc. Ai avut si posturi in care ti-ai exprimat punctul de vedere asupra unor lucruri.Asta e foarte bine. Asta trebuie sa scrii pe blogul tau. Parerea ta despre un lucru sau altul. Nu ce manaci. Si inca ceva, "se vede" din scris ca inca n-ai maturitatea necesara de a scrie insa poti compensa cat de cat acest lucru printr-o gramatica impecabila. Am vazut niste greseli si m-am gandit initial ca poate.nu ti-ai dat seama. Dar acele greseli am observat ca se repeta de foarte multe ori. Sper ca ti-am fost de folos si ca n-am fost prea dura! Criticile sunt constructive!

| fantabau a răspuns (pentru stillhartu):

Ai ceea mai mare dreptate oamenilor le interesant idei, povesti, istori picante interesante care doar de la un cuvint sa te puna in suspans mai pe scurt cu multe intrigi multor le interesant chiar daca nu recunosc asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, acest blog l-am descoperit vineri, lectura placuta:
"Salutari pasionatilor de Arta si Cultura,
Cea mai lunga tabara de arta si cultura de pe litoralul romanesc a ajuns anul acesta la editia a 3-a. Din 14. 6 pana tarziu in toamna ne dorim sa umplem Curea cu Artisti, si cu voie buna, creativitate si mai ales arta si cultura de calitate sa ne incantam vizitatorii dar mai ales sa ne simtim bine facand ceea ce ne place, arta. Proiectul acesta se doreste a fi unul peste generatii si interarte, un spatiu in care vom comunica, ne vom imbunatati aptitudinile, si mai ales ne vom sustine reciproc. Punctul culminant al fiecarei sesiuni il reprezinta Vernisajul prin care apreciam si promovam cei mai buni artisti ai fiecarei sesiuni, si in final ai intregii perioade de creatie cultural artistica.

Ce: Tabara de creatie artistica
Cine: orice artist talentat, pasionat si dornic sa se exprime.
Cand: din 14. 6 pana pe 26. 9. 2010
Unde: la Costinesti - http://101zile.wordpress.com, http://101zile.blogspot. com/
Nivel: de la novici la maestri sunt toti bineveniti, incurajam omenia si darul din preaplin.
Varsta: nu are importanta, talentul, dedicatia si pasiunea conteaza mai mult
Beneficii: Vernisaj, Promovare, Spatiu si timp propice creatorilor, Indrumare profesionista, Mediu unic in Romania
Oferta: la un grup de 6 oferim un loc gratuit. La 12 mai primiti inca 2 locuri din partea noastra.
Cost: 600 Ron pentru 7 zile [include cazare, 3 mese pe zi, vernisaj, promovare, indrumare],
* Participantii isi vor aduce materialele si uneltele necesare. [exceptii: sculptura si modelaj in lut]
Asteptam artisti din toate colturile Romaniei si Moldovei.
Mai multe informatii: http://101zile. wordpress.com, http://101zile.blogspot. com/, Striblea Sorin - 0724. 940. 036 [Vanzari]".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cred ca pentru a face un blog foarte interesant trebuie sa postezi idei, povesti, istori picante, interesante mereu sa te tina in suspans dar tot in acelasi timp si amuzant mai pe scurt cu mai multe intrigi oamenilor le place sau poti sa postezi lucruri legate de medicina sau stiinta sau sfaturi de frumusete sau slabit