| Tundeonut a întrebat:

Am un tablou, nu cunosc nimic despre el, as dori sa mă ajutați.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum am putea sa te ajutam cand nu stim nici cel mai mic detaliu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce pictură este pe el?

| dullcat a răspuns:

De unde e cumparat tabloul? E posibil sa aiba valoare sau nu.

| AdioTPU a răspuns:

Fă-i o poza și încearcă cu Google Lens.

| Num?numescBrBr a răspuns:

Bineînțeles, aș fi bucuros să vă ajut. Îmi puteți da mai multe detalii despre tablou? Cum ar fi dimensiunea, tehnica de pictură, semnătura sau marcajul, sau orice altceva ați putea observa pe tablou care ar putea ajuta la identificare? Dacă aveți o fotografie a tabloului, ați putea să o trimiteți pentru a fi mai ușor să vă ajut.