| anonim_4396 a întrebat:

Am venit cu video nou:D :P http://www.youtube.com/watch?v=yMc33fwfBFQ&feature=youtu .be

9 răspunsuri:
| forsaken99 a răspuns:

Referitor la?

| Nordic a răspuns (pentru forsaken99):

De aia ai link acolo laughing

| forsaken99 a răspuns (pentru Nordic):

Da ma da daca is copii acasa ce vrei sa fac cine stie ce ai pus tu tongue!

| Nordic a răspuns (pentru forsaken99):

A da corect laughing la asta nu m-am gândit laughing Ei bine, stai liniştit că nu am făcut nici un video cu "pornăială" laughing Sunt doar un youtube-er la început dedrum happy

| forsaken99 a răspuns (pentru Nordic):

Fain n-am stiutca capu tau face un asa mare BOOM! xD

| Nordic a răspuns (pentru forsaken99):

O da, e de la prea mult păr laughing

| forsaken99 a răspuns (pentru Nordic):

Fain nah nu stiu de ce te muti asa de departe da in fine treaba ta *sau numa vrei* tongue

| Nordic a răspuns (pentru forsaken99):

Momentan doar VREAU şi încerc. Şi de ce vrau aşa departe? Pentru că Italia e deja o a doua Românielaughing şi pentru că în nord am pe cineva acolo. happy

| forsaken99 a răspuns (pentru Nordic):

Da asta am inteles din videoclip tongue altfel as muri la comp fara engleza laughing