| Mihallari a întrebat:

Buna, am 21 de ani…Sunt actrita dar sunt din Grecia. Acum am venit in Romania ultimii 3 ani si vreau sa joc la un film/serial…Cum pot? Unde pot sa aplic? -Multumesc

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar in Grecia de ce nu ai gasit?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si in Grecia unde aplicai?

| mihai69 a răspuns:

Ce institut de artă teatrală ai absolvit la 21 de ani?
Limba română se pare că nu o stăpânești prea bine, iar roluri de "străini" nu sunt multe. Și culmea! pot fi interpretate și de români...
Dacă totuși vrei să mergi pe calea asta, caută o agenție de impresariat artistic.

| Mihallari explică (pentru mihai69):

Multumesc dar cum pot sa il caut?

| mihai69 a răspuns (pentru Mihallari):

Cu google ai încercat?

| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate nu cred ca vei avea succes daca nu stii limba foarte bine si nu ai conexiuni.Trebuie sa mergi la auditii si evenimente care tin de profesia ta, sa te faci remarcata, sa iti faci cunostinte sau prieteni, etc.

| Mihallari explică (pentru dullcat):

Da dar unde se fac aceste audiente? ca ma duc eu

| ReddY25 a răspuns:

Bună glumă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi? Da cum se face ca ești actrița si nu te recomanda nimeni? În măsura în care trebuie sa te intereseziwinking