| vintageheart a întrebat:

Am cumparat, mai demult un numar din revista Formula As.Era numarul 927. L-am cumparat pentru ca continea un articol interesant, si anume Leacuri pentru suflet. Dar am pierdut acel ziar si daca ati putea sa-mi faceti o scanare a paginii cu testul din acel numar, v-as fi foarte recunoscatoare.Am cautat multa vreme acel numar.Am gasit articolul Leacuri dar nu gasesc testul.Va multumesc.

3 răspunsuri:
| vintageheart explică:

Lam cumparat mai demult si mi-am amintit zilele trecute de articol.Si cand am cautat ziarul nu l-am mai gasit.

| drAn3 a răspuns:

Fata draga, formula as si rubrica cu leacuri babesti e cel mai mare bullshit. Crede in horoscop, in dumnezeu, in vampiri, elvis, ce vrei tu, numai sa nu crezi ca formula as are vreo legatura cu lumea reala.

| rememberMe33 a răspuns:

Pai acum ai pierdut ziarul sau revista?