| ingerashpierduth a întrebat:

pentru cei care au cumparat revista Bravo numarul 26 imi puteti spune ceva despre articolul:Miley ramane fara prieteni?
Stiu ca acel numar a aparut mai demult dar as vrea sa stiu
funditabig grin

1 răspuns:
| KisaTheCute a răspuns:

Da, a am articolulu si am citit. E adevarat, Miley e tot mai obosita si lucreaza din ce in ce mai mult, iar piretenii au inceput sa o cam paraseasca. Emily Osment o suna in fiecare zi, dar acum, nici ca mai vorbesc. Miley neaga totul si spune ca are o gramada de prieteni pe care nu ii cunoaste nimeni. DOar Taylor Swift i-a amai ramas aproape cu care vorbeste fff rar, dar ma rog happy. Sper ca te-am ajutat :* Puup :X