| Libara a întrebat:

Bună, am o întrebare, sunt în Germania și creez diferite lucruri handmade și as dori să le vând pe aplicatia Etsy, pot să le vând doar în Germania? Nu doresc și în alte tari din Europa. Cine cunoaște îmi poate spune va rog?

1 răspuns:
| arcipade a răspuns:

Cand vinzi ceva iti selectezi tara ta si mai multe tari daca tu crezi ca doresti. Dar in cazul tau trebuie sa selectezi doar Germania si te apuci de vanzari, succes in continuare, sper ca te am ajutat