| shawol a întrebat:

care dintre voi are manual de clasa a 8 a de la editura HUMANITAS EDUCATIONAL. mentionez ca manualul e verde. va rog trimiteti mi un mesaj pe acest cont! vreau sa va intreb ceva ce nu inteleg. dau funda aceluia care ma lamureste!:*

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am! te pot ajuta(dar nu la teme) si aici, daca nu e vreo problema.

| shawol explică (pentru anonim_4396):

Ti am trimis un mesaj. te rog raspunde mi tot printr un mesaj happy

| User26 a răspuns:

Spune!

| shawol explică (pentru User26):

Ti am trimis un mesaj. te rog raspunde mi tot prin mesaj happy

| Gammer23 a răspuns:

Eu am zi-mi ce nu stii draga

| shawol explică (pentru Gammer23):

Ti am trimis un mesaj prin care ti am spus cu ce vreau sa ma ajuti. Raspunde mi te rog tot printr un mesaj. separat

| dArKv3n a răspuns:

Eu am

| shawol explică (pentru dArKv3n):

Ti am trimis si tie un mesaj. te rog raspunde mi tot prin mesaj happy