| ariana2001 a întrebat:

Cine știe cum se fac cătușele pentru degete? Va rog!

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

In loc sa ne intrebi pe noi si sa iti dea unul o explicatie pe care sa nu o intelegi, mai bine cauta pe youtube.

| ariana2001 explică (pentru dragosbogdan001):

Am cautat pe YouTube be si nu am găsit nimic... De ce crezi ca am pus intrebarea aici. K

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru ariana2001):

Oricum, daca iti explica cineva, din cuvinte nu ai sa intelegi nimic.

| Ionel221 a răspuns:

Nebunatico. da catuse roz nu-ti plac?

| ariana2001 explică (pentru Ionel221):

In primul rand nu ma referam la asta... Si în al doilea rand sunt pentru sora mea mai mica... Si ma refeream la agatatori sau cum se numesc -_-