| BaerMadalina a întrebat:

dacă mă puteți ajuta, dau funda. As vrea sa-mi pictez o pereche de tenisi, dar nu stiu cu ce culori pentru că nu vreau sa se ia la spălat, dacă puteți să îmi spuneți ce culori as putea sa folosesc. Vă mulțumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| AnnaO98 a răspuns:

Foloseste culorile acrilice, sunt foarte rezistente la spalat(ca mi-a cazut pe tricou si acum face parte din ellaughing))))

2 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Gasesti o gramada de modele de tenesi in mai multe culori la un pret destul de accesibil prin diferite magazine, si anume 30-40 de lei daca vrei sa te tina o vara si sa ii schimbi. Daca vrei ceva de o calitate superioara, ai putea sa cauti pe net sau prin mall-uri. Daca chiar tii sa ii pictezi tu nu te gandi prea mult la culori, picteaza-i cu tot ce-ti vine in minte.

| BaerMadalina explică (pentru InVPent):

Mulțumesc pentru răspunsuri.