| deyutza135 a întrebat:

Buna deci eu tocmai am trecut in a cincea si luni dau teza ok totul bine si frumos ar fi fost daca aveam o babornita mai putin nebuna si scrantita ca profesoara de mate. ne-a dat un test dintr-o carte 2000+ daca o aveti uitati-va la testul 14 de la teste pentru lucrari semestriale. ei bine nu inteleg nimic de acolo nu nea învățat mai nimic de acolo. m-am uitat pe net dupa modele de teze si alea erau mult mai usoare decat ce e in carte. e posibil sa ne fi dat testul ala doar ca sa ne sperie? voua ce v-a dat la teza?

1 răspuns:
| Metin2intrebari2 a răspuns:

FwqefwOPEL Astra H 2007-rosu pasion-1, 4 ecotec, varianta cosmo: 57.000 km, carte service, prop. varianta full, clima+comenzi volan, etc.+anvelope iarna, masina tinuta la garaj, impecabil tehnic+optic, accept test, 05 Dec 11:00
0767.772.000 Bucuresti