| goapo17 a întrebat:

Buna dimineața cum se numește doamna din reclama Delaco Mozzarella Gourmet?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Este vorba din cea din reclama aceasta? https://www.youtube.com/watch?v=QzLssZqaybQ

nu prea avem de unde sti, poate fi o actrita de aceasta de ocazie cum sunt cele promovate prin tot felul de agentii, poate sa fie si o actrita cu ceva notorietate in teatru de exemplu, dar nu cunoscuta noua neaparat
cine o stia pe Mirela Oprişor daca nu ar fi jucat in filme si doar in piese de teatru si reclame? decat o mica parte dintre cei care sunt mari iubitori de teatru
deci slabe sanse sa stim cine este doamna din reclama indicata de tine

2 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Se numeste "o actrita oarecare si cu foame in gat pe care agentia de publicitate a folosit-o pentru aceasta reclama de 15 secunde".

In reclame nu exista cale de mijloc, sunt ori nulitati, ori celebritati.

| DomnulGaura a răspuns:

E marele actor Ela Delacona di Gurmecia. Incultura se plateste.