| StilSanatos a întrebat:

hei voi care ati folosit zineryt, eu folosesc de vreo 3 saptamana si cand mai dispar, mai apar altele, piela mi se usuca, parca se exfoliaza, si voua vi se intampla la fel? ce ar trebui sa fac pentru ca eficienta lui sa creasca?

5 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Pai si eu folosesc si sincer acum un an avea efect, da cu o crema hidratanta dupa ce te-ai dat in interval de 2-3 ore dupa ce te-ai spalat pe fata, evita sapunul cand te speli p fata exista produse cu ph neutu speciale pentru a te spala pe fata intreaba si la magazinele cu produse naturiste. Cel putin de 2-3 ori p saptamana spala-te cu apa minerala pe fata(este foarte buna pentru ten)daca vezi ca iti face din ce in ce mai rau, renunta la zyneryt.
Iti recomand o crema de cosuri buna Brevoxyl, uite un site cu info despre ea http://acnee.com.md/brevoxyl.php, pup:-h

| Deea a răspuns:

Da si mie mi se intampla la fel.il folosesc cam de 2 saptamani si nu are nici un rezultat.Mai mult chiar ma ustura foarte tare.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Poate pielea ta este mai sensibila si nu iti prieste Zinerytul! Incearca sa folosesti lotiunea astrigenta si purificatoarea clearskin de la avon! Eu o folosesc de 6 luni si e chiar buna! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se usuca pieleasad

| martha a răspuns:

Consulta, neaparat un dermatolog. Mergi medicul de familie si cu bilet de trimitere va fi gratuit.