| Ralucaaa2232 a întrebat:

Bună! Îmi puteți recomanda un curs de dans kpop pentru începători în Iași? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna. Doresti recomandari de la cei care practica? Sau nu stii unde sa cauti? Eu am gasit https://www.facebook.com/sbdancestudio/

| Ralucaaa2232 explică (pentru dullcat):

Bună laughing Chiar acolo m-am înscris pentru sâmbătă asta. Ești și tu acolo? Cum e?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tragi cu ochiul la YT, sigur poți invăța SINGURĂ. Baftă

| Ralucaaa2232 explică (pentru sierra1):

Sunt sigură de asta, dar vreau mai mult pentru interacțiunea cu ceilalți, dar mulțumesc pentru răspuns!