| Melly_7895 a întrebat:

imi spuneti va rog daca este vreun liceu de actorie in cluj? si daca da, plzz vreau si numele sau ceva de genul.va roog.este foarte important pentru mine si am incercat si eu sa caut dar nu am gasit nimic.Ms

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

La liceul de coregrafie si arta dramatica "Octavian Stroia " din Cluj, in oferta de admitere 2010, figureaza specializarea "arta actorului ". Pentru admiterea 2011, informeaza-te la numarul de telefon sau mailul afisat aici http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=14034

| ioana1704 a răspuns:

Cauta la liceul de arta sau la inspectoratul scolar! cei de acolo te vor indruma

| Siimo a răspuns:

Si eu tot caut aceeasii chestie! singurul care l-am gasit a fost cel de care zice @alessia! am tot cautat si eu o gramada si nu am gasit nimic! si pana la urma acolo voi mergee si eu! chiar daca va trebui sa stau la camin, pentru ca nu sunt din cluj! Poate ne intalnim happy