| noname100 a întrebat:

Buna! Ma poate ajuta cineva sa gasesc un cantecel pe care obisnuiam sa il cantam la final de an scolar(as zice clasele 1-4). Tin minte ca se vorbea despre trecerea timpului, o trasura/caleasca, biciusca, vizitiu? Nu este foarte clar in memorie, insa tin minte ca era putin emotionant. Mentionez ca il cantam prin anii 2010-2012.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu intrebi pe colegii tai de scoala, ca noi nu avem de unde sa stim ce cantati voi in scoala generala.