| DushulRece a întrebat:

Nu credeam ca am sa adresez vreodata o intrebare pe site, dar am zis sa incerc, cine stie de unde sare norcul. As avea nevoie de partitura pentru PIAN a melodiei ZECE- Florin CHilian. Ar fi extraordinar daca ar avea-o cineva.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Am gasit:)

http://www.facebook.com/......media/set/

| DushulRece explică (pentru evenso):

Omg! Chiar ca da! Nu credeam ca e posibil sa gasesc raspunsul cu adevarat aici! Multumesc.

| evenso a răspuns (pentru DushulRece):

Cu asta m-ai "stimulat" mai mult sa caut.
Cu mare placere.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K6nnRxlYBnE
Sper ca te ajuta la ceva vide-ul asta.

| Milii a răspuns:

Http://www.tabulaturi.ro/acorduri.php?tab_id=326,si mai jos unde scrie "Acorduri", alege "PIAN", sper ca te-a ajutat:)