| Dary1Alien a întrebat:

Se apropie Craciunul si as vrea niste idei de cadouri pentru parinti care sa nu coste bani. As vrea chestii hand-made. Am incercat sa fac un desen cu familia, doar ca nu sunt multumita de rezultat. M-ar ajuta niste idei la indemana.
Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Parintii nu vor cadouri materiale de la copii.Dar s-ar bucura cu siguranta sa le arati cat de mult ii iubesti sirespecti. Si bineinteles, rezultate scolare bune. Asta ii face sa fie mandri de tine si sa te iubeasca si ma mult, nu sa le oferi cadouri.
O felicitare ajunge, cuun mesaj sincer de iubire, si bineinteles urari de Craciun. O poti crea singura, vezi mai jos modele.

https://www.youtube.com/results?search_query=christmas+handmade+card+