| SunshineLove14 a întrebat:

Hey! Vine Craciunul si as vrea sa le cumpar mamei si bunicii cadouri. Ma puteti ajuta cu niste idei? Nu am prea multi bani la dispozitie, deci nu vreau sa coste prea mult.

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Lu Mama o ciocolata mare
Lu Bunica un calendar ortodox pe anul 2014

| Musique a răspuns:

Dacă știi să gătești, fă-le prăjituri.
Vor fi mai fericite dacă vor vedea că te-ai străduit măcar, decât dacă le-ai lua... o turtă dulce să zicem.

Să ai sărbători fericite!

| OnuOnulică a răspuns:

Pai uite citeva idei » Bijuterii aurii
» Seturi de bijuterii
» Inele
» Bratari
» Cercei
» Bijuterii colorate
» Seturi de bijuterii colorate
» Inele colorate
» Coliere colorate
» Bratari colorate
» Cercei colorati
» Bijuterii in culori nude
» Esarfa colier
» Bijuterii festive
» Seturi de bijuterii festive
» Bratari festive
» Cercei festivi
» Bijuterii etnice
» Seturi de bijuterii etnice
» Bratari etnice
» Cercei etnici
» Bijuterii vintage
» Seturi bijuterii vintage
» Bratari vintage
» Cercei vintage.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
Pai depinde si de ele,daca-s moderne daca nu happy. Ei bine la mama ta, sa-i iei un rimel, daca se machiaza si la bunica ta, sa-i dai un tablou, sau lantisor crestin happy.
Succes.

| Florenta16 a răspuns:

Mamei tale cumpara-i un lantisor cu un pandantiv frumos sau un set de parfum cu gel de dus sau crema de corp, iar bunicii tale, niste soseste, un fular, ceva gros de iarna. Bafta si Craciun fericit!