| Lazar_Ionut_1995 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj pe toata mana de la umar pana la incheietura, daca sunt cunoscătorii, care ar fi pretul tatuajului facut într-un salon? m-am interesat si costa cam 200 de lei pe ora dar nu stiu cate ore ar dura tot tatuajul, acum depinde si de complexitate, dar ma intereseaza asa in mare...

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

In jur de 1000 euro chiar mai mult, depinde de artist si cat de complicat vrei tatuajul. Daca vi tu cu desen sau trebuie sa-l creeze el, daca e cu umbre, etc, etc. Nu sunt tocmai ieftine, mai ales daca vrei un tatuaj pe care sa nu-l regreti.
Poti cere oferte de la saloanele din orasul tau pe email.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raduradurr a răspuns:

Depinde de model, și ce vrei sa îți faci. Oricum, sub 1000 de euro nu îți face nimeni, și la salon te poate ajunge 2000 2500 de euro. Cauta pe internet și ai sa vezi. Bafta