| Laur_Ciorobea_1997 a întrebat:

am de facut un desen cu tema relatiile din familie pentru un concurs international si nu am pic de inspiratie, voi ce idei aveti? Relatiile pot fii atat de armonie cat si de conflict.Raspunsul cel mai creeativ primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

E o tema interesanta si complexa. Iti sugerez sa urmaresti reclamele tv, foarte multe dintre ele se bazeaza pe ideea relatiei de familie. Printre atatia tati care gatesc deserturi pentru copiii lor, atatea mamici care rezolva toate problemele datorita unui deodorant miraculos, poate iti vine vreo idee.