| MishuCuc a întrebat:

Am de facut un desen pentru un concurs cu tema SOS NATURA. Sunt un bun pictor, dar am ramas in pana de idei si nu stiu ce sa pictez in legatura cu aceasta tema. Cea mai inspirata si originala idee primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Ai putea desena un izvor limpede si curat, o campie cu flori sau ai putea desena lucruri negative un om aruncand o tigara pe jos, un morman de gunoaie, o familie la picnic si multe gunoaie in jurul joc. Succes!

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Oare de ce nu-ţi vine nicio idee? Probabil pentru că natura nu trebuie salvată. Încă se ţine foarte bine.

| marrrrriaaaaaa a răspuns:

Poti desena niste copii care aduna gunoaiele dintr-un parc, alti copii care hranesc animalele si construiesc casute pentru pasarele etc. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor.happy