| Marian_Flavius_1981 a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte la tine. Posed 2 tablouri in panza semnate V. Cazacu de multi ani si as dori daca poate sa-mi zica cineva valoarea lor... sau cel putin ceva despre pictor. Pe net nu am putut afla mai nimic, doar am gasit foarte multe replici cu aceasta semnatura pe site-urile de licitatii cu diverse valori. Va multumesc.

1 răspuns:
| Johndoe2023 a răspuns:

Http://www.tablouri-de-vis.ro/tablouri/v.cazacu/531/

preturile difera de la 250- 800 euro din cate am vazut in functie de marimea panzei. sa vezi valoarea exacta du-te cu ele la un expert