| ale7 a întrebat:

Pentru cine are cartea "Gazda" de Stephenie Meyer am gasit-o in format pdf. Are 19 capitole. Atatea are sau nu e toata carte? Va rog ajutati-ma happy Si din perspectiva cui e cartea? Funda

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Cartea are 650+ pagini iar capitolele nu sunt foarte lungi, nu te speria. Am cartea si m-am uitat ca sa vad ce sa iti raspund deci sunt foarte sigura.

4 răspunsuri:
| Alexaaxc a răspuns:

Iar daca ti-as spune din perspectiva cui e cartea as distruge toata intriga.

| ale7 explică (pentru Alexaaxc):

Mersi Alexaaxc! Primesti funda :*

| ale7 explică:

57 de capitole? surprise Esti sigura?

| Roman_Luissa_1998 a răspuns:

știu atât -are 619 pagini