| Zuzzy05 a întrebat:

Sunt pe aici scriitori/scriitoare? Sau persoane pasionate de asa ceva... daca sunt,ii rog sa raspunda intrebarii mele, mi-as dori sa schimbam idei despre acest lucru. happy

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Sigur, imi poti lasa intr-un mesaj id-ul tau, sau facebook-ul care e mai practic. Mai exista cativa pe aici, chiar si vreo 2 edituri (mai mici cei drept), spatiul asta nu-i complet vidat artistic.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Da draga mea, sunt scriitoare, am scris si editat un volum de poezii si un roman.
Te astept sa schimbam idei despre acest lucru.

| Zuzzy05 explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Ma bucur ca ai raspuns si ca vom putea sa schimbam idei despre scris! Iti las id-ul meu intr-un mesajhappy

| IonutzWoW a răspuns:

Sincer,m-am gandit de multe ori sa ma apuc sa scriu o carte. Am foarte multe idei in cap insa nu am o determinare prea mare deoarece ma gandesc si la veniturile pe care le-as genera dupa ce am scris-o.

| Zuzzy05 explică (pentru IonutzWoW):

Si eu am foarte multe idei pentru o viitoare carte.Ce tema vrei sa abordezi in cArtea pe care vrei sa o scrii?

| IonutzWoW a răspuns (pentru Zuzzy05):

Dragoste/drama

| lila36 a răspuns:

Ei bine am inceput de ceva vreme sa scriu o carte dar nu prea stiu daca o sa o public. Poate pe la 18 ani cam asa.Dar da iubesc sa scriu si de asemenea am fost redactorul sef la revista clasei.