| AndruTz18 a întrebat:

Va rog,imi spuneti un nume super-mega-tare de formatie POP-ROCK? Am nevoie urgenta! Dar sa fie ceva cool, eu pur si simplu nu mai am idei..Deci va rog daca aveti imaginatie, AJUTATI-MA!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Am venit cu idei noiwinking ce zici de : Slick,Drakz,Zoomers, ExpLoded, The Zoom, Punkers, The Vampires....Nuj daca iti place vreounu totusi da si mie o FUNDA happy

3 răspunsuri:
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Trapnest,Blast,BumBerz,Roketz,KamBooMz..stiu si euthinking MagiksRokets? ata imi vine.

| AndruTz18 explică (pentru HisoryFunnyNaruto):

Imi place BUMBERZ, multumesc, dar totusi mai am nevoie de nume!

| HisoryFunnyNaruto a răspuns (pentru AndruTz18):

Am venit cu idei noiwinking ce zici de : Slick,Drakz,Zoomers, ExpLoded, The Zoom, Punkers, The Vampires....Nuj daca iti place vreounu totusi da si mie o FUNDA happy

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Monkey Funkeylaughing?