| Onisim13 a întrebat:

Ce ziceti la ce e mai greu sa invat

Saxofon sau orga?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La saxofon e mult mai greu.

| Rebecca123 a răspuns:

La saxofon

| unpustiobisnuit a răspuns:

La saxofon cred ca e ceva mai greu dar merita

Răspuns utilizator avertizat
| Elenuca3567 a răspuns:

Saxofonul e un instrument de suflat, ai nevoie de plamani buni si mult antrenament ca sa sustii notele. Orga in schimb e ceva mai accesibila ca pret si probabil si ca tehnica de invatare. happy

| MudvayneMurderer a răspuns:

Mai bine la orga tata. Iti faci o trupa de manelisti si arunci cu banii/ ca sa moara toti dusmanii. Glumesc tongue Invata la orga ca nu toata lumea are saxofon

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Saxofon.funda?

| emma12341 a răspuns:

Îţi recomand orga, e mult mai uşor (propria experienţă).
Saxofon nu am încercat dar cred că e destul de greu-

| Anonimboy18 a răspuns:

La saxofon e mai greu ai nevoi de timp ca sa scoti niste note