| Roxata a întrebat:

Ce sanse am ca de la un profil uman, Stiinte-sociale, sa merg la o facultate de arte? Mentionez ca sunt in clasa a X-a, si nu sunt deloc hotarata in ceea ce priveste viitorul.Ar trebui sa ma mut la o scoala de arte pana nu e prea tarziu? Nu stiu de ce, dar sunt atrasa de tot ceea ce inseamna arta(pictura, desen, creatie vestimentara, creatie de film, fotografie. s. a). Fac cate putin din fiecare, nu sunt specialista in vreun domeniu de mai sus.

1 răspuns:
| dydy1 a răspuns:

Eu stiu ca din clasa a 11a se scot desen si muzica...doar daca faci in timpul liber repetitii etc, dar daca vrei facultate trebuie talent si specializare.