| Kalle a întrebat:

Cad apare rosario+vampire capu 3 (sezonul 3 )...sau este deja aparut? daca da imi puteti da siteul cu ep... dau fundita big grin

7 răspunsuri:
| corbeaioanagabriela a răspuns:

Ar fi tare sa apara...a aparut?

| joker50 a răspuns:

Daca mai ruleaza la televizor inseamna ca sunt sanse de 50% ca sa apara in decembrie 2012

| bogdyby a răspuns:

Scuze ca raspund asa tarziu.
Am vazut pe unele forumuri englezesti ca s-ar fi auzit ca primul episod al sezonului 3 ar aparea pe 14 aprilie 2013 ...acuma nu stiu sa iti spun sigur am mai vazut si ca acea petitie dupa net trebuie sa stranga 1300 voturi pentru a ajunge la producatori...vom vedea..totusi e posibil sa apara chiar daca unii spun ca e imposibil aminteste-ti mereu ca speranta moare ultimawinking

| valigi a răspuns:

Acum in 2016 a aparut rosario+vampire capu3?

| Munteanu_Daniel_1997 a răspuns:

Daca a aparut, unde pot sa il vizionez si eu?