| Narcisk a întrebat:

..Va rog daca stie cineva daca apare si cand apare Rosario Vampire Capu3 sezonul 3 :X Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ikaross a răspuns:

De aparut o sa apara sigur, insa din cate stiu eu o sa apara prin primavara/vara acestui an, poate chiar si mai tarziu. Mai multe informatii o sa gasesti pe myanimelist big grin

| Narcisk explică (pentru Ikaross):

Lkaross te rog contacteaza-ma pe mess sa vb cv : indriesnarcisionel@yahoo.com mersi. happy

| irbis a răspuns (pentru Ikaross):

Pe myanimelist NU exista informatii cum ca ar mai aparea inca un sezon. De asemenea, am gasit informatii OFICIALE ca nu exista planuri pentru un al treilea sezon. Nu o sa apara un al treilea sezon. Mai mult, un al treilea sezon nu poate exista decat daca anime-ul a avut un succes foarte mare in Japonia, dar nu a avut un astfel de succes, asa ca producerea unui al treilea sezon nu va aduce un profit bun. Asta e totusi o industrie din care se fac bani.

| AngelHugz a răspuns (pentru Narcisk):

Pot sa te contactez si eu...happy

| Narcisk explică (pentru AngelHugz):

Dap

| AngelHugz a răspuns (pentru Narcisk):

Oki Doki

6 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Pai majoritate fanilor anime spun ca nu va mai exista un al treilea sezon deci crede-ne pe cuvant.