| eumisu a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa decupez o imagine de pe un tricou cu Photoshop? Am incercat vreo 2 ore si tot nu am reusit perfect, mi-a aparut fundalul cu patratele albe(transparent) dar in jurul pozei mai erau urme de alb, si vreau sa fie poza fara nici un fundal, sa fie transparent si imaginea in mijloc, si nu reusesc. daca m-ati ajuta ar fi super tare! Care se angajeaza sa-mi faca poza aia?:D dau funda ..va rog!:|
http://paranoia13.ro/2013/08/tricou-paranoia13-craniu/ Vreau capul de mort de pe tricou, intr-un fundal trasparent::| MA AJUTATI? VA ROOOG!:|

Răspuns Câştigător
| ZigZagMTFK a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=S3hoDihxH7E. Uita-te aici.