| EvaTramell a întrebat:

Buna!
Ajutati-ma si pe mine happy:*
La Photoscape, acolo "Crop" nu se poate face ca tai in jurul pozei?
Adica ca la Paint.
Eu cand tai o poza. o prelucrez prima data la Paint, adica fac cu radiera de la Paint in jurul pozei si pe urma ii sterg fundalul si ramane doar ce am conturathee heehee hee. Ceea ce vreau sa zic este ca la Photoscape nu se poate asa ceva? Sa decupez poza cum vreau euhee hee
Help me, dau funditahee heehee hee

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu, n-ai cum sa faci asa ceva la Photoscape, doar poti taia poza patrat, dreptunghi. Alte forme nu se pot contura.

| MissAlexia a răspuns:

Nu se poate, fiindca si eu am si nu merge decat in anumite forme, dar incearca sa iei de ex photoshop: http://en.utilidades-utiles.com/download-photoshop.html;) sper ca te-am ajutat