| CPR a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Poker in regia Sergiu Nicolaescu?
Eu l-am vazut mi-a placut foarte mult dar am auzit si multe critici care nu-i prea fac cinste.
Vreau sa stiu si parerea voastra despre acest film.
P. Sbig grinaca nu ati vazut filmul va rog sa nu postati!

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Maturizati-va copii. Oricum aveti si voi dreptate...sau folosit de Jojo ca sa dea putin gust la film, dar oricum nu asta a fost subiectul filmuluitongue.Au vrut ei sa ne faca sa intelegem altceva.Fiecare intelege in felu luiwinking.

4 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Filmul e foarte bun, Jojo e foarte buna, mancarea e foarte buna, Nicolaescu e foarte batran, Jojo e foarte buna... laughing

| Narfundo a răspuns:

Lipseste actiunea.

| alexalex_4604 a răspuns:

REALIST, american : un film bun bani actiune femei happy, comic bun si cu priza spre deosebire de multe alte filme care nu prind deloc desi si in POKer sunt unele faze cam... ciudate

| CPR explică:

OK astept si alte critici