| alisalisa a întrebat:

Ce parere aveti despre Giuliano Stroe, cel mai puternic copil din lume?

Răspuns Câştigător
| Deny14 a răspuns:

Puternic copilu cred ca o facut multe exerciti

4 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
40% din cei care ataca la adresa lui, sunt gelosi.Dar parerea mea nu este una buna.

Da, o avea el muschi de Superman sau puterea unui tanc( rolling eyes ), dar el nu are o viata.La varsta lui, eu stiam sa citesc sau sa scriu(acum am 13 anibatting eyelashes ).Dar el cand a fost la Maruta, scotea sloganului care e format din doua cuvinte.

In schimb asta pe la 11 ani ramane minion(adica scund pentru ca el e in crestere,iar daca organismul sau a crescut in putere,dar nu mai poate sa creasca in inaltime).

O fi el in Cartea Recordurilor, dar nu este un exemplu bun pentru copii de varsta lui(sa nu uitam ca a fost influentat de tatal lui, care vrea sa-l faca la fel pe fratiorul mai mic al lui Giuliano).

Sper ca te-am ajutat happy

| Simmy a răspuns:

La varsta respectiva esti in plin proces de dezvoltare, si nu tebuia sa il supuna la asemenea efort pentru nimic, ii va dauna grav sanatatii. in special coloana va fi distrusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie, i-au distrus parintii o copilarie doar dintr-un orgoliu si poate motive financiare, cartea recordurilor, faima, bani etc.
Pentru ca ridica des greutati de la un timp n-o sa mai creasca, copilaria i-a fost rapita pe veci, amarnic o sa planga mai tarziu in regret dupa o copilarie pierduta.
In fapt, este o maturizare fortata, nu stiu la ce-i foloseste aceasta putere fizica cand a platit un pret prea mare, mult prea mare, iar in anii batranetii o sa planga uitandu-se la fotografii din aceste momente, o sa sufere gandindu-se ca in loc de joaca din parc, de joaca cu alti copii, baieti si fete, o sa-si aminteasca de haltere si muschi, nu e vina lui, i-a fost otravita mintea, pacat, o alta copilarie rapita.

| DayaneSan a răspuns:

Aoleu doamne...un vopil la varta asta sa arate asa? Ce fel de parinti are nu stiu dar cred ca sunt plecati cu sorcova. Saracul copil, nu vreau sa stiu cum va arata cand va fi mare tongue